Daire Boyama Fiyatları

1313
daireboyamafiyatlari

Daire boyama hizmetlerinde çok çeşitli fiyatlandırmalar ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü bu işi ek iş olarak yapanlar olduğu gibi bu işi tamamen profesyonel olarak asıl mesleği olarak yapanlar da vardır bu da fiyat farklılıklarını beraberinde getirir. Firmamız bu işi meslek haline getirmiştir alanında deneyim sahibi olan ve bu işi kendi mesleği olarak yapan ustalarla çalışır.

Daire Boyama Fiyatlandırmayı Etkileyen Durumlar

Öncelikle dairenin metrekaresi fiyatı etkileyen en önemli unsurdur. Dairenin studio daire olması ile 4+ 1 daire olması arasında hem kullanılan boyanın miktarı hem de işçilik olarak farklılık olacaktır. Bunun dışında fiyatı etkileyen etmenler şöyle sıralanabilir:

 • Malzemenin daire sahibi tarafından karşılanıp karşılanmayacağı (daire sahibi malzemeleri temin edecekse verilecek fiyat daha makul olacaktır.)
 • Tüm ürünlerin nakliye ve taşınmasının kimin tarafından karşılanacağı (firmamız veya daire sahibi)
 • Boya yapımı için verilen süre (eğer bir günlük sürede bitmesi istenirse daha fazla eleman ve usta çalıştırmamız gerekeceği için bu da fiyatı etkileyecektir.)
 • Evin metrekaresinin yanında evin boya durumu (boya üstüne boya, alçı sıva üstüne boya, kapı ve tavan boyama, kartonpiyer boyama)
 • Kaç renk boya kullanılacağı (eğer firmamız temin edecekse ona göre maliyet şablonu çıkartmak ve gidecek boya miktarını tedarik ederek hazır bulundurmak amaçlı)
 • Kullanılacak boyanın özelliği (silikonlu, silinebilir, su bazlı veyahut normal boya)
 • Boya öncesi komple tadilat istenip istenmediği
 • Boyadan önce astar işleminin yapılıp yapılmayacağı
 • Eşyaların toparlanması ve ambalajlanması (boya lekelerine ve kirlenmelere karşı)
 • İşlem sonrası temizlik işi talebi

Ayrıca ev boyama fiyatını etkileyen en önemli etkenlerden birisi evinizin uzaklığı. Her firmada boya yapılacak yerin uzaklığına bağlı olarak fiyatta artış olurken biz sizlere eviniz İstanbul ve İzmir’in  neresinde olursa olsun keşif ve boyamada  bu etkeni ücretsiz sunuyoruz.

Bu sayılan özellikler birleştirildiğinde, bir dairenin boya işlemi size 500 TL ile 5000 TL arasında bir fiyata mal olabilir. Bunun altında fiyat bulmanız zaten mümkün değildir ki eğer daha makul bir fiyat duyarsanız da o kişinin ustalığından ve işinin ehli olup olmadığından emin olmanız gerekir. Daha ucuza yaptırıp daha sonra daha maliyetli bir düzeltme ve temizleme işine girmek zorunda kalabilirsiniz.

Daire Boyama Hizmetimizin İşleyişi

Saydığımız özellikler evin boya badana işlerinde fiyatları etkileyecektir. Bunun yanında firmamızın işleyişi hakkına ayrıntılı bilgi verecek olursak;

evboyamabanner

Firmamız sizinle 7/ 24 iletişim kurmamızı sağlayan bir iletişim ağına ve alt yapısına sahiptir. İstediğiniz saatte bizi arayarak dairenizin boyanması için talepte bulunabilirsiniz. Bizimle irtibata geçtikten sonra işlemi yapacak olan ustamız evinize gelerek size evin durumu ve saydığımız özellikler ışığında sizin de istekleriniz önderliğinde bir fiyat verir. Eğer uygun bulursanız sizin ve bizim için uygun olan bir tarihte evinize gelerek boya işlemine başlar ve mümkün olan en kısa sürede ki bu çoğunlukla bir gün gibi bir zaman dilimidir, evinizi size tertemiz teslim ederiz.

Fiyat Teklif Tablosu Eşyasız Evler Eşyalı Ev Dekoratif Boya (Eşyasız Evler) Evin Uzaklığı
1+1 (50-80 m2) 700-1.000 TL 1.120-1.360 TL  1.900-2.250 TL  –
2+1 (80-110 m2) 1.000-1.350 TL 1.360-1.650 TL 2.150-2.550 TL  –
3+1 (110-140 m2) 1.300-1.650 TL 1.450-1.800 TL 2.450-2.860 TL  –

 

6 YORUMLAR

  • Merhabalar Mustafa Bey , boya badana işlerimizde ev sahibinin hiçbir şey yapmasına gerek kalmayacak şekilde iş yapıyoruz, detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER