Eskişehir Boyacı Ustası ve Boya Badana Fiyatları

844
eskisehirboyaciustasiveboyabadanafiyatlari

Eskişehir, hafta sonu kaçamağı yapmak için en güzel şehirlerden biridir. Hem doyasıya eğlenebileceğiniz hem de kafa dinleyebileceğiniz görülmesi gereken şehirlerimizdendir. Birçok şehirin yakınında yer alan Eskişehir insanların da kolayca gidebileceği bir yerdir. İstanbul ve Ankara’dan gidecek olanlar bir cuma gecesinden yola rahatça koyulabilirler.

eskisehirboyaciustasiveboyabadanafiyatlari1

Bu şehiri sürekli diri tutmanın sırrı çok fazla sayıda üniversite öğrencisi olmasından kaynaklanır. Gece gündüz her yerde çok fazla genç olduğu için asla sıkılmayacağınız ve sizin de onlara ayak uydurmanıza neden olacak bir şehirdir. Akşamları da burada rahatça gezebilirsiniz.

Eskişehir Boyacı Ustası

Aynı zamanda tarih kokan sokaklarını her gezdiğinizde Eskişehir’in ne kadar güzel bir şehir olduğunu hissedeceksiniz. Her güzelliğe ev sahipliği yapan bu yer sürekli göç aldığı için her yerde öğrenci evlerinin fazlalığını görebilirsiniz. Bu nedenle Eskişehir boyacı ustası da burada oldukça fazladır. Öğrenciler kendi paralarını kendileri kazanmaya çalışsa da yine de onlar için boya badana lüks haline gelmektedir ama evden çıkarken mecburen evlerini boyatacaklarından biz de Ev Boyama olarak öğrenci arkadaşlarımız için harika bir Eskişehir’e özel boya badana fiyat tablosu oluşturduk. Öğrencilerimiz bizlerden ucuz bir şekilde hizmet alabilirler.

Eskişehir Boyacı Ustası Fiyatları

Ev Boyama ekibinin Eskişehir boyacı ustaları, bu güzel şehirin oldukça düşünmektedir. Bunun yanında ailelerini düşünmekte. Aileler için de öğrencilere uyguladığımız fiyat tablosu aynen geçerlidir. Ailelerin evleri ister eşyalı olsun ister eşyasız biz onlar için fiyat politikamızdan ödün vermeye hazırız.

Eskişehir Boyacı Ustası Fiyatları Eşyasız Yerler Eşyalı Yerler Ekstra Uygulamalar
1+1 Ev Boyama 550-850 TL 850-950 TL  950-1.650 TL
2+1 Ev Boyama 750-950 TL 1.000-1.250 TL 1.450-1.850 TL
3+1 Ev Boyama 950-1.250 TL 1.250-1.550 TL 1.850-2.550 TL

eskisehirboyaciustasiveboyabadanafiyatlari2

Eskişehir Boya Badana

Ev Boyama ekibinden yararlanacağınız hizmet kapsamında kalitenin ne demek olduğunu çok rahat görebileceksiniz. Evlerde boya badana sürecinde her yerin batmasından şikayet edilir ama bu durum artık geride kaldı. Eskişehir’in boyacı ustaları empati yaparak sizin evinizi kendi eviniz gibi boyar ve size asla temizlik çıkmaz. Çok yoğun dikkatle muşamba serilir. Boya badana sürecinde oluşan noktacık noktacık boya lekelerine asla yer olmaz.

Hizmetimiz kapsamında boya badana sürecinde asla döküntü yaşamazsınız. Bir aksilik oldu diyelim ve bu durumu yaşadınız. Biz 1 yıl boyunca evinizi garanti altına alıyoruz ve bir sorun olduğunda dahi gelip 1 sene içerisinde ücretsiz olarak boyuyoruz. Ayrıca kredi kartına 9 taksit özelliği ile Türkiye’de de bir ilkiz.

Sizlere kaliteli hizmet vermek için her an yanınızdayız.

Boya badana yaptırmak için örnek alabileceğiniz içeriğimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER