Ev Boyama Fiyatları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

1400
evboyamafiyatlarigorsel

Günümüzde evlerini boyatmak isteyen insanlar artık bu hizmeti kullanmak için internetin nimetlerinden faydalanıyorlar. Kullanıcıların istedikleri hizmet için arama kriterlerine göz attığımızda evlerinin büyüklüklerine göre boya badana fiyatlarını sorguladıkları görülmüştür. Ev boyama fiyatları ile ilgili bilgiler verdiğimiz içeriğimizde boyacı ustaları çalışma ilkeleri ve boya badana sektörü hakkında bilgileri de bulabilirsiniz. Yazımızda size özellikle ev boyama ile ilgili ilginç önerilerde de bulunacağız. Bunun için içeriğimizi incelemeyi ve yorumlar ile sorular sormayı ihmal etmeyin.

Fiyatları belirlemek her zaman için önemli bir çalışma biçimi olmuştur. Ev boyama fiyatları belirleme işlemi de son derece önemlidir. Ev boyama fiyatları hakkında bilinmesi gereken ilk şey boyanacak alanın metrekaresine göre  fiyatlandırmanın değiştiği bilgisidir. Bir evi güzelleştiren, duvarları renklendiren ve uzun süre bu renkler eşliğinde yaşam sürülmesine olanak tanıyan bu uygulamalar için bu süreçler son derece önemlidir.

Fiyat verilmeden önce keşif yapılması boya badana işleri için her zaman bir gerekliliktir. Ücretsiz keşif ile konusunda uzman kişiler evi görerek inceleme yapar, tüm bu incelemelerin sonunda doğru fiyatı vermek için hesaplamalar yaparlar. Bu hesaplamalar içerisinde boyacı ustası tercihi ve boya badana çeşidinin belirlenmesi de vardır. Bu uygulamaların her biri büyük bir emek ve çaba gerektiren çalışmalardır.

Ev boyama fiyatları tarafımızdan büyük bir itina ile verilmektedir. Bunu bir sıralamaya koyacak olursak, boyatmak istediğiniz bir eviniz veya daireniz var. İnternete girdiniz ve karşınıza evboyama.net çıktı. Sitemizi, önceki çalışmalarımızı incelediniz ve bizimle iletişime geçmeye karar verdiniz. Müşterinin istekleri ve duvarların yapısı son derece büyük bir titizlikle incelenmektedir. Evboyama.net olarak evinizi ücretsiz olarak keşfediyoruz. Tabi ki alanında uzman boya ustalarımızla. İşini bilen uzmanlarımız eşliğinde her bir müşteriye ayrı bir özen ve alaka gösterilmektedir. Bu ilgiden yola çıkarak firmamızca hazırladığımız sizin için hazırladığımız ev boyama fiyat aralıkları:

Fiyatlarımız Eşyasız Yerler Eşyalı Yerler Ekstra Uygulamalar
1+1 Ev Boyama 600-900 TL 700-1.000 TL  1.000-1.700 TL
2+1 Ev Boyama 800-1.000 TL 1.100-1.300 TL 1.500-1.900 TL
3+1 Ev Boyama 1.000-1.300 TL 1.300-1.600 TL 1.900-2.600 TL

En Uygun Ev Boyama Fiyatları Nasıl Verilmeli?

“En uygun” kelimesi çoğu zaman yanlış algılanabilir. Yanlış anlaşılmaya müsait bir kelime grubudur. Uygun fiyata iyi bir hizmet alabilmek, uygun fiyata profesyonel kişiler ile çalışabilmek çoğu zaman zordur. Bu kapsamda biz de size uygun fiyata profesyonel ev boyama deneyimi sunuyoruz. Evinizi işini önemseyen, sizi önemseyen, evinizi önemseyen ustalara boyatabilir, eviniz için dekorasyon fikirleri dahi alabilirsiniz çünkü Ev Boyama olarak biz sadece boya badana değil, ev sahiplerinin iyi bir eve sahip olması için ne gerekiyorsa onlara yardımcı oluyoruz. Yardımımız her zaman müşterilerimiz tarafından olumlu karşılandığı için de dekorasyon önerilerimize devam ediyoruz.

evboyamafiyatlari1

En uygun fiyatları bulabilmek için öncelikle iyi firmalardan teklif almalısınız. Normal bir boyacı ustası ile konuşursanız sizin üstünüzden yüksek teklifler verebilir. Bunun için iyi firmalar ile konuşmalı, sabit fiyat aralıkları olan kuruluşlar ile irtibata geçmelisiniz. Bu tür çalışmalarınız sizin ve eviniz için en iyisi olacaktır. En uygun fiyat verirken de malzeme fiyatı tam hesaplanmalı, tüm bunların ardından boya ustası işçilik maliyeti de hesaplanarak işler yoluna koyulmalıdır. Burada belirtildiği gibi çalışırsa ev sahibi en uygun ev boyama fiyatını elde etmiş olur. Bunun dışında kurumsal yapılardan uzak yapılar bu işin oldukça dışındadır. Ev sahiplerine burada tavsiyemiz düzgün bir şekilde araştırmalarını yapmaları ve kendilerine en profesyonel gelen firma ile çalışmaları olacaktır.

Fiyatı Belirleyen Faktörler Neler?

İçinde ömrümüzü geçirdiğimiz yer evdir. Hiç düşündünüz mü aslında zamanımızın ne kadar büyük bir kısmını evimizde, aynı duvarları görerek geçiriyoruz? Şüphesiz ki çok büyük bir kısmını. Sabah uyandığınızda baktığınız duvarın rutubetsiz, küfsüz pırıl pırıl olması sizin de güne iyi başlamanıza sebep olur. İçinizi açan mutluluk veren renkler ve desenler kullanmak üzerinizde pozitif bir etki bırakır. Aslan yattığı yerden belli olur denir ya hani, insan da yaşadığı evden belli olur açıkçası. Üstüne başına ne kadar özen gösterse de yaşadığı mekâna özen göstermiyorsa aslında kişi kendine değer vermiyor demektir. Dünyayı güzelleştirmek için önce kendimizden başlamalı kendi yaşadığımız yeri güzelleştirmeliyiz. Bu anlamda evimizin duvarlarının temizliğine dikkat etmek kendi temizliğimize dikkat etmek ve dünyayı değiştirmeye başlamak aslında. Nasıl çok uzun süre aynı kıyafeti giyemezsek, duvarlarımızı da aynı örtüyle tutmamalıyız.

evboyamabanner

Türkiye’ de ortalama 4 sene de bir boya badana yapılıyor, Avrupa ülkelerinde ise bu süre 2 yıl kadar. Yani biz duvarlarımız iyice kullanılamayacak, bakılmayacak hale gelene kadar bekliyoruz. Bunun en önemli sebebi boya badana işinin maliyeti. Boyalar, temizlik ürünleri, fırçalar ve asıl işi yapacak usta gibi tüm maliyetler toplanınca ev ekonomisinin çökeceğini düşünüp biraz daha bekletiyoruz hep. Hatta çoğu zaman bari usta masrafından tasarruf edelim diyerek boya ve fırça alıp kendimiz boyamaya kalkıyoruz evlerimizi. İşte en hatalı nokta burası, boya badana ustalık gerektiren çok ince bir iştir. Her şeyden önce evin profesyonel bir gözle incelenmesi, duvarlarda herhangi bir hasar varsa gerekli işlemler yapılarak giderilmesi, boyaların her açıdan odaya uygunluğunun kontrol edilmesi, uygulanacak yöntemin belirlenmesi ve gereken önemin verilerek en titiz şekilde uygulamanın yapılması gerekmektedir. Bütün bunlar için doğru ustayı bulmak çok zor olduğundan biz evboyama.net olarak bunların hepsini bir pakette birleştirdik.

3+1 Ev Boyama Fiyatları

3+1 ev boyama fiyatları ev sahipleri tarafından en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. 3+1 evler fiyat ortalamasını da tam olarak belirlediği için farklı bir atmosfer yaratmada öncü bir nitelik kazanmaktadır. Fiyatların organizasyonel yükü de elbette ki belirleyici olacaktır. Burada fiyat yükünün belirlenmesi ve boyama alanlarının bilinmesi büyük önem taşır. Dairenin metrekaresi dışında kullanılacak boyanın kalitesi,boya yapılacak yüzeyin sorunlu bir yapısı olup olmadığı gibi etmenler ile birlikte fiyat belirlenebilir.Evi işi bilen bir uzmanın incelemesi, bu incelemenin ardından fiyat vermesi gerekmektedir. 3+1 ev boyama fiyatları işte bu şekilde belirlenir. Evin metrekaresi, eşyalı veya eşyasız oluşu belirleyici etmenler arasındadır. Biz de size yardımcı olması açısından bir tablo ile kendimizi ifade etmeye çalışalım.

 3+1 Ev Boyama Fiyatları  Eşyasız  Eşyalı
 Fiyat Bilgisi  1.000-1.300 TL  1.300-1.600 TL

 

evboyamafiyatlari3

Ücretsiz keşif ile alanında uzman kişilerce eviniz incelendikten sonra deneyimli ustalarımız evinizi güzelleştirmek için harekete geçiyor. Ve sizin istekleriniz doğrultusunda en güzel sonuca ulaşılıyor. Fiyat belirlenirken tabii ki kullanılacak boyaların cinsi, markası, evin büyüklüğü ve durumu, boyanacak odaların eşyalı ya da eşyasız oluşu ve bir günde boya badananın bitmesi gibi isteklerde fiyat değişiyor. Ancak bunlar tamamen sizin isteğiniz ve bütçenizin el verdiği doğrultu da oluyor. Aklınıza takılan her şeyi yorumlar bölümünden sorabilirsiniz her zaman sizlere cevap vermek için buradayız.

Bu içeriğimizde size ev boyama fiyatları ile bağlantılı bilgiler vermeye çalıştık. Boya badana sektörünün büyük bir şekilde merak edilen konusu ev boyama ile ilgili siz de merak ettiğiniz konuları bize danışabilir, yorum bölümünden bize aklınıza takılanları yöneltebilirsiniz. evboyama.net olarak bizi aradığınızda ücretsiz olarak dairenizin keşfi ve alanında tecrübeli boyacı ustamızı yönlendirerek danışmanlık sağlıyoruz.  Evinizi profesyonel bir ekibe boyatmak için ise bizimle iletişime geçebilir, tecrübeli ustalarımız ile irtibat kurabilirsiniz.

14 YORUMLAR

  1. Fiyatları böyle açık açık görebilmek benim için şeffaflık adına çok önemli. Badana araştırması yaparken iyi ki bulmuşum sizi 🙂

    • Teşekkür ederiz. Biz de şeffaf olmanın yanında güvenilir olmak için birçok çalışma yapıyoruz. İyi ve mutlu evlerde yaşamanız dileğiyle.

CEVAP VER