Evinizi Değiştirecek 10 Farklı Duvar Dekorasyonu Fikri

1892
farkliduvardekorasyonufikirleri

Evin duvarlarını güzel, kullanışlı ve bir o kadar renkli dekor edebilmek herkesin hayalidir. Bu hayali kimi zaman boya ile kimi zaman farklı tasarımlardaki raflar ile, kimi zamanda sanatsal çalışmalar ile sağlarız. Bugün bizde sizlere 20 farklı duvar dekorasyonu modeli ve fikri ile evinizi güzelleştirmenin yolunu göstereceğiz.

Boyanın Renginin Sadeliğinden Faydalanın

Duvarlarınızı dekore ederken renk seçimine önem verin. Boyanızın türünü, rengini ve dokusunu kişiliğinizi yansıtacak şekilde ve evinize adım attığınızda size aidiyet duygusunu hissettirecek şekilde boyamalısınız. Örnekler için buradan yardım alabilirsiniz.

oturmaodasiboya

 Evinize Duvar Kağıtları İle Desen Katın

Evin duvarlarını dekore etmek için duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Tam kaplama ve ya kısmi kaplama ile farklı modeller elde edebilir ve bunları evinizin her odasında sergileyebilirsiniz. Evinizin bir anda ambiyansının değiştiğini görebileceksiniz.

duvarkagıdı

Raflar İle Yer Kazanın

Küçük evlere yer kazandırmak isteyenlerin vazgeçemeyeceği dekorasyon fikirlerinden biri raf dekorasyonudur. Duvarlarınızın gösterişli olmasını sağlayan ve aynı zamanda size yer sağlayan raflar hem bütçe olarak ucuz hemde kullanış açısından elverişlidir. Ayrıca etrafta bulunan bir çok döküntünüzden rahatlık ile kurtulabilirsiniz.

raftasarımraftasarım

Biraz Farklı Tasarımlara Göz atın

Duvarların boş görünmesini hiçbirimiz istemeyiz. Bu boşluk hissinden çok hoş bir yöntem ile kurtulabilirsiniz. Sticker ! Dekoratif binlerce sticker arasından sizi yansıtanı seçerek , duvarınızı istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz.

duvarsticker

Duvar Dekorasyonunu Çocuklara Bırakın

Her ne kadar evinizi dizayn etmenin bir yolu olarak görmeseniz de evin anahtarını çocuğa vermek bazen en güzeli olabiliyor. Çocukların saf yaratıcılıkları biz yetişkinlerden kimi zaman daha ileri olabiliyor. Çocuğunuzun odasının tasarımını çocuğunuza hatta evin bazı bölümlerini de çocuğunuza bırakabilirsiniz. Emin olun güzel şeyler göreceksiniz.

cocukduvardekorasyonu

Duvarlarınızı Anılarınız ya da Sanat İle Süsleyin

Duvar dekorasyonunu en beğendiğiniz sanatsal tablolar ile sağlayabilir ve bunları en güzel şekilde sergileyebilirsiniz. Evinizde başka hiç bir dekorasyon ürünü bulunmasa bile sadece tablolar yardımıyla evinizi sanatsal bir kimliğe bürümeniz mümkün.

Sizlere evinizi değiştirecek 10 farklı duvar dekorasyon fikirlerini paylaştık. Siz de duvar dekorasyonu hizmetimizden yararlanmak için ya da öneri almak bizleri her zaman arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  Oturma Odası Dekorasyon Örnekleri ve Fikirleri

CEVAP VER