İstanbul Boya Badana İşleri Nasıl Yapılır?

684
istanbulboyabadanaisleri

Boya badana işleri, dikkatli ve disiplinli yapılması gereken bir uygulamadır. Bu yüzden işinde ehli bir firmadan hizmet almanız, kesinlikle yararınıza olacaktır. Bu hizmeti size veren firmamız, badana işinizi 1 gün içinde oldukça disiplinli bir ekiple bitirmektedir. Lakin bu badana yapılan evin tadilatına da bağlıdır. Eğer evin alçıya ihtiyacı varsa, bu yerlerin kuruması ve ardından boya yapılması gerekir. Bu yüzden 1 iş günü de sürmeyebilir. Bununla birlikte istediğiniz renge göre de iş günümüz uzayabilir. Yani renkler ne kadar farklı ve tonlu ise, badana işi biraz daha uzayabilir.

boyabadanayapmak

Bununla beraber firmamızın size sunduğu badana hizmeti kalite esaslıdır. Avantajlarla dolu bu badana hizmetimizden yararlanmak için istediğiniz zaman iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir Günde Boya, Badana Yapma Koşulları

Müşterilerimize sağladığımız bu badana hizmetinde memnuniyet oldukça önemlidir. Sizlere pürüzsüz bir hizmet sağlamak için elinden gelen her şeyi yapan çalışanlarımız, işinde tecrübeli ve deneyimli kişilerdir. Yaptıkları badana işinde ise oldukça özenli ve temiz çalışmaktadırlar. Boya esnasında etrafı gazetelerle kaplar ve evinizin kirlenmesini büyük ölçüde önlerler. Badana işinizin 1 günde bitmesi için ise bazı koşullar bulunmaktadır. Bu koşullar kısaca şu şekildedir;

  • Tinerli boya uygulanmaması, ilk koşuldur çünkü tinerli boyalarda tek kat badana yeterli değildir. Bu da boya işinin uzaması demektir.
  • Tek renk istememeniz durumunda işimiz daha kısa sürede bitebilmektedir. Ama eğer birden fazla renkle evinizin boyanmasını istiyorsanız, işimiz daha uzun sürebilir.
  • Bununla birlikte evinizin 300 metrekareden büyük olmaması da 1 gün içinde bitireceğimiz anlamına gelir.
  • Ayrıca evinizin duvarlarında çatlak ve kabarma gibi yerlerin olması işimizin 1 günden fazla sürmesini sağlayabilir.

Evlerdeki Çatlama ve Kabarmaları Onarma

İstanbul’un nemli ve kuru havası, evinizin duvarlarının kabarmasına ve çatlamasına neden olabilir. Badana işimiz gereği bu çatlaklıkları ve kabarmaları onarmadan boya işlemine geçmemekteyiz. İlk olarak alçı ve sıva yöntemiyle bu hasarlı yerleri kapatan çalışanlarımız, daha sonra kurumasını beklemektedir.

catlakduvarboyabadana

Bununla birlikte alçı yönteminde kullandıkları malzemeler oldukça kaliteli ürünlerdir. Boya işlemi yapılmadan önce uygulanan bu alçı yönteminden sonra, badanaya geçilir ve eviniz boyanır.

Çalışma Aşamaları Nelerdir?

  • İlk olarak evinizin tüm eşyaları toparlanır. Ve üstleri güzel bir şekilde örtülür. Bu da eşyalarınızın temizliği açısından çok önemlidir.
  • Daha sonra parkelerinizin üzerleri kaplanır.
  • Temizlik açısından alınan önlemlerden sonra duvarlarınız incelenir. Kırık, dökük ve çatlak yerler kapatılır.
  • Bir sonraki aşama da ise badanaya başlanır.
  • Bununla birlikte badananın kaliteli olması için hem tavana, hem duvarlara iki kat boya uygulanır.
  • Boya, badana işinden sonra ise etraf tekrardan düzeltilir ve eşyalar yerlerine konur.

Boya Badana Fiyatlarımız

İstanbul’da ki müşterilerimize sunduğumuz bu hizmette daha birçok ayrıcalık bulunmaktadır. Bunun yanı sıra fiyatlardaki hususumuz evinizin onarımına bağlı olarak farklılık göstermektedir.

evboyamabanner

Ayrıca istediğiniz boyanın kalitesi ve badananın çeşidi de fiyata tâbi tutulmaktadır. Yani ne kadar çeşitli bir badana isterseniz fiyat da o kadar artmaktadır. Bize iletişim numaramız ile istediğiniz zaman ulaşım sağlayarak, hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz, boya badana yaptırmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken 5 önemli madde adlı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER