Kayseri Boyacı Ustası ve Boya Badana Çalışmaları

915
kayseriboyaciustasiveboyabadanafiyatlari

Anadolu’ nun en güzel şehirlerinden olan Kayseri her geçen yıl popüleritesi daha da artan bir şehir olma yolunda ilerliyor. Özellikle Kapadokya’da her milletten insan görebilirsiniz. Kapadokya’ya gitmek için Kayseri hava alanında inmeniz gerekir. Önce Kayseri’yi gezip daha sonra ise Kapadokya turu yapabilirsiniz. Kayseri’de Sivas Caddesine gidebilirsiniz. Orada gezerken büyük yol üzerindeki sağlı sollu yapılan çok katlı binaları görecekseniz.

Kayseri Boya Badana Piyasası

Üniversiteden dolayı göç alan bu şehirde her geçen gün yapılan evler de buna bağlı dolaylı olarak artıyor. Kayseri boyacı ustaları da oluşan rekabet yüzünden fiyatlarını uygun tutuyor. Evinizi İstanbul’da boyatmak daha pahalı iken Kayseri’de boyatmak çok daha uygun olacaktır.

kayseriboyaciustasiveboyabadanafiyatlari1

Kayseri’de Erciyes Üniversitesi olduğundan dolayı okul bölgeleri oldukça hareketlidir. Alışveriş merkezlerinin kafeleri de öğrenciler ile dolup taşar. Bunun yanında Kapadokya bölgesi ve Erciyes Dağı oldukça turist çeken yerlerdir. Her sene çok fazla sayıda Kayseri’ye tur düzenlenir.

Kayseri Boyacı Ustası Fiyatları

Kayseri’de ev boyatmanın çok daha uygun olduğundan bahsetmiştik. Ev Boyama ekibinin hizmetinden yararlandığınız zaman aşağıda görmüş olduğunuz fiyat tablosu eviniz için uygulayacağız.

Kayseri Boyacı Ustası Fiyatları Eşyasız Yerler Eşyalı Yerler Ekstra Uygulamalar
1+1 Ev Boyama 550-850 TL 850-950 TL  950-1.650 TL
2+1 Ev Boyama 750-950 TL 1.000-1.250 TL 1.450-1.850 TL
3+1 Ev Boyama 950-1.250 TL 1.250-1.550 TL 1.850-2.550 TL

Kayseri Boyacı Ustası Nasıl Çalışıyor?

Kayseri boyacı ustası çalışmalarını titizlik ile yapar. Ev Boyama ekibinin boya badana ustaları her işini kalite ölçüsünde yapar. Önce evinizde online ya da ofline ücretsiz bir keşif yapılır. Evinizin duvarları nasıl, büyüklüğü ve küçüklüğü nasıl bunlar üzerine keşif yapıldıktan hemen sonra boya badana faaliyetleriniz başlar. Ayrıca Ev Boyama ekibini dilediğiniz her an arayabilirsiniz. Evinizi ne renge boyatacağınıza karar veremiyorsanız bizler evinizi internet ortamından ya da gelip inceleyerek eviniz için önerilerde bulunabiliriz.

Ev Boyama olarak bizler sizin evinizi boyadığımız takdirde eviniz 1 yıl garanti altına alınır. Boyada herhangi bir sıkıntı olsa bile evinizi tekrar ziyaret edip ücretsiz olarak boyarız. Ayrıca kredi kartına 9 ay taksitli olmak üzere evinizi kolaylıkla boyatabilirsiniz. Bize sitemizde bulunan iletişim numarasından her an ulaşabilirsiniz.

Boya sırasında eviniz eşyalı ise Kayseri boyacı ustaları evinizi özenli bir şekilde muşanbala

CEVAP VER