Mersin Boyacı Ustası ve Boya Badana Fiyatları

723
mersinboyabadana

Doğu Akdeniz’in en büyük şehirlerinden Mersin Türkiye’nin en kalabalık 10. Şehridir. Güney sahil şeridinde, en gözde tatil  yerlerinden biri olan Mersin, medeniyetlerin buluştuğu, çok sayıda tarihi ve kültürel varlığıyla önemli bir turistik merkez. İnsanların her sene görmek için geldiği Eshab-ı Kehf Mağarası ve Kızkalesi Türkiye’nin en gözde tarihi ve turistik yerlerindedir.

Mersin Boyacı Ustası

Her ilçesi ayrı bir güzel olan Mersin’de kış boyunca yaşadığınız iş temposunu üzerinizden atabilir , dilerseniz deniz dalgalarının sesinin, dilerseniz de yaylalardaki huzurlu yeşilliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca her yıl Mersin’de okumaya gelen binlerce öğrenci okul çevresindeki evlerde yaşamaktadır ve zamanla öğrenciler evi boşaltmaktadır. Buradan doğan boya badana ihtiyacı için öğrenci arkadaşlarımıza uygun ucuz fiyat tablosu hazırladık.

Mersin Boyacı Ustası Fiyat Tablosu

Mersin Boyacı Ustası Fiyatları Eşyasız Yerler Eşyalı Yerler
1+1 Ev Boyama 400-750 TL 550-900 TL
2+1 Ev Boyama 800-1000 TL 950-1.150 TL
3+1 Ev Boyama 1000-1.250 TL 1.150-1.400 TL

Ev Boyama olarak ustalarımızın kalitesi için bizim için son derece önemli bir faktördür. bütün bir 9 ay temizlenmeyen yazlık evlerinizi güzelleştirmek için çalışıyoruz. Siz yazın keyfini çıkarın diye sizlere en iyi boya badana hizmeti vermeyi ilke edindik. Ev Boyama firmamızdan kaliteli hizmet almak için sizlere en uygun fiyat sunmak istedik. Boyanızı da 1 yıl garantiledik. Boyadan ve işçilikten kaynaklanan hiç bir sorun ile karşılaşmazsınız. Sizlerin güvenini kazanmak bizler için önemli olduğundan dolayı boyada bir hasar dahi olsa Mersin boyacı ustası hemen ücretsiz bir şekilde rötuş yapar.

Size daha kaliteli bir hizmet verebilmek için bir telefon kadar uzağınızdayız.

evboyamabanner

Mersin Boya Badana Fiyatları için Doğru Adres

Bir turizm şehri olmasının yanı sıra Mersin’de son yıllarda yapılan lüks yaşam alanları, ev inşaatları oldukça artmıştır. Mersin boya badana sektörü de yapılan inşaatlar ile doğru orantılı bir şekilde ilerlemektedir. Mersin boya badana hizmeti için referans ile bulunan ustalar yerine, internetten araştırılıp bulunan ustalar ya da firmalar ile çalışmak daha güvenilir ve doğru adres olacaktır. Ev boyama ekibimiz Mersin’de kaliteli hizmet verebilmek için oldukça sıkı çalışmaktadır.

Mersin’de Boya Badana Neden Gereklidir?

Mersin , koyları eşsiz güzellikte olan bir tatil beldesi olup  yazın buz gibi serinleten yaylaları ile size hem dağ hem deniz havasını yaşatır. Mersin halkı geleneksel olarak bahar aylarının sonlarına doğru uzun sahil şeridi boyunca yapılan yazlık evlerine ya da meşhur yaylalardaki evlerine giderler. Fakat Akdeniz ikliminde nemin en çok hissedildiği şehir olan Mersin’de rutubet sorununun en güzel evleri bile yaşanmaz hale getirdiğini görebilirsiniz. Evler kış boyunca havasız kaldığı için aşırı nem ortamda küf ve spor üremesine yol açabilir. Bu sebeple evde kötü bir koku ve görüntü meydana gelmesi mümkündür. Bu problemi çözmek için evlere girmeden önce boya badana yaptırmak daha sağlıklı olacaktır. Yazlık eviniz yoksa Mersin’de yazın keyfini çıkarmak için sayısız oteller vardır ve hala inşa edilen oteller için de boya badana hizmeti gerekmektedir.

Eğer bu içeriğimizden memnun kaldıysanız Eskişehir boyası ustası ve boya fiyatları ilginizi çekebilir.

CEVAP VER