Profesyonel ve Güvenilir İstanbul Boyacı Ustası

617

İstanbul’da boya, badana ve tadilat işleri yapmakta olan ve uzun yıllardır bu sektörde kaliteli, güvenilir hizmet veren bir firmayız. Yapılan çalışmalar hizmet sektöründe müşterinin isteği doğrultusunda yapılmalıdır ve memnuniyet ön planda tutulmalıdır. Bu amaç doğrultusunda yapılan işle aynı zamanda söz verilen tarihte teslim edilmelidir.

istanbulboyaciustasi

Özellikle inşaat sektöründe yapılan çalışmalarda usta bulmak ve istediğiniz işleri tam zamanında ve istediğiniz doğrultuda yetiştirmeniz zor. Biz ise müşterilerimize zaman odaklı çalışıp istedikleri tadilat, boya işlerini tam zamanında ve güzel olarak teslim etmekteyiz. Disiplinli çalışmalarımız ile yaptığımız işlerin hakkını verip müşterilerimizi yormadan ve üzmeden hizmet vermekteyiz. Başarılı iş yapmanın diğer bir püf noktası ise müşterilere verilen önem kadar  boyacı ustalarına da önem verilmesidir. İşinde uzman, disiplinli, işçiliği güzel ustalar ile çalışıp onlara değer veriyoruz. Bu sayede bir aile ortamı oluşturduk. Aile ortamında yapılan işlerde daha başarılı sonuçlar alınmaktadır.

İstanbul Boyacı Ustası Farkı

Boya, badana, tadilat işi yapan yerler ve kişiler bulmak kolay gibi görülebilir ve hatta kolay da olabilir. Fakat bu noktada önemli olan işini kaliteli yapan ve tam zamanında düzgün bir şekilde teslim edecek ustalar bulmak önemlidir. Boya ve tadilat işleri yaptıran birçok insan işlerinin anlaştıkları zamanda teslim edilmemesinden ve istedikleri kaliteyi bulamamaktan şikâyet ederler. Bizim farkımız bu noktada devreye giriyor. Müşterilerimize söz verdiğimiz tarihte eksiksiz ve temiz işler teslim ederiz. Onların sıkıntı yaşamadan işin sonunda yüzlerini güldürmek amacımızdır. Her müşteri ayrı özen ister ve istedikleri özeni bizim şirketimizde bulabilir. Bizimle çalışan birçok kişi işlerini teslim aldıklarında farkı birebir yaşamıştır. Yüzlerindeki o gülümseme ve mutlulukları her şeye değer.

istanbulboyaciustasi1

Hizmetlerimiz ve Hakkımızda

Firma olarak inşaat işi ile ilgili birçok hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları şunlardır:

 • Boya
 • Badana
 • Tadilat
 • Duvar kâğıdı
 • Kartonpiyer
 • İzolasyon
 • Sütun kemer
 • Dekoratif boya

Boya ile ilgili birçok hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır.

 • İtalyan boya
 • Dekoratif boya
 • Saten boya
 • Plastik boya
 • Sedef boya

İstanbul’da yaşayan insanların kaliteli işler ortaya çıkartacak boyacı aramasına gerek yok. Biz tam zamanında kaliteli ve birbirinden başarılı işler çıkartan bir firma olarak müşterilerimize her an hizmet vermekteyiz. Yılın 365 günü tatil demeden her an sizlere hizmet vermek için beklemekteyiz. Güven, kaliteli hizmet almak isteyenler bizi arayarak evlerini, yaşam alanlarını, iş yerlerini iç rahatlığı ile teslim edebilirler. Biz ilk hizmet verdiğimiz günden bu yana güveni ön planda tutarak kaliteli işler sergilemekteyiz. Özellikle değişiklik istiyor iseniz değime hazır olun. Sizlere sunacağımız özel dekoratif projeler sayesinde çok güzel fikirler edineceksiniz. İnternet sitemizdeki bulunan numaralardan istediğiniz her an bize ulaşabilirsiniz.

evboyamabanner

İlginizi çekebilir; İstanbul Boya Badana İşleri Nasıl Yapılır?

2 YORUMLAR

 1. Profesyonel ve özverili çalışanları ile mecidiyeköydeki 205 m2 ofisimizin boya ve badana işlerini tahmin ettiğimizden çok daha kısa sürede evboyama.net sayesinde çözüme kavuşturduk. Kendilerine bir kez daha buradan teşekkür etmek isterim.

CEVAP VER