Şampanya Rengi Duvar Boyası Ev Dekorasyonu Fikirleri

3345
şampanya rengi

Şampanya rengi duvar boyası ev dekorasyon fikirlerini bir araya topladığımız bu içerikte sadece renk örneklerini göstermekle kalmayıp bunlar hakkında evinize uygulayabileceğiniz dekorasyon fikirlerinide bulabileceksizniz.

şampanya rengi

Şampanya rengi, ev boyamasında genellikle tercih edilenbir renktir ve açık boya renkleri arasındadır. Açık sarımsı bir renktir ve ten rengine yakındır. Eğer evinizin sade ve duvarlarınızın eşyalarınızla uyum içinde olmasını istiyorsanız bu rengi tercih edebilirsiniz.

Şampanya Rengini Hangi Odalarda Kullanabiliriz ?

Şampanya rengini kullanmak istiyorsanız evinizin ışıl ışıl ve sıcacık olmasını istiyor olmalısınız. Peki bu rengi nerelerde kullanmalısınız? Şampanya rengi açık ve kontrastı az olan bir renk olması sebebiyle evinizin her odasında kullanabilir ve istediğiniz şekilde dekor edebilirsiniz. İster sadece oturma odasına isterseniz evin her köşesine uygulayabilirsiniz. Bu rengi uygularken dikkat etmeniz gereken püf noktalardan biride eşyalarınız ile uyumu. Evinizin duvarlarını şampanya rengi ile dekore ederken eşyalarınız arasında bir bağ kurmalısınız. Kontrastan ve zıtlıktan kaçınmalı birbirine uyumlu renkler kullanmalısınız.yatak odasi

Şampanya renginin en çok kullanıldığı odalardan biride yemek odası ve yemek masasının bulunduğu odadır. Rengin kendisinden gelen içinizi ısıtacak yapısı ve yemeklerin sıcaklığı birleştiği zaman en keyifli yemeklerin yeneceği bir ortam oluşacaktır.

şampanya rengi

şampanya rengişampanya rengisampanyarengi

Duvarlarınızla eşyalarınız arasındaki uyumu kaybetmemeye özen gösterin. Duvarlarınız ve dekorasyonunuz arasındaki bütünlük sayesinde modern ama bir o kadar sıcak kanlı bir karşılama elde edeceksiniz.

sampanyarengi

Bebek ve çocuk odalarında herzaman bebek için en uygun olan açık renkler kullanılır. Şampanya rengi de bu renkler arasındadır. Eğer bir çocuğunuz varsa kesinlikle gözden geçirmeniz gereken bir renk.

sampanya rengi

Bu yazımızda size şampanya rengi ile alakalı önerilerde bulunmaya çalıştık. Sizin de dekorasyon ile ve şampanya rengi ile ilgili görüşleriniz varsa yorum bölümünden bize iletebilirsiniz. Sizlere evinizi güzelleştirmede ve renklendirmede yardımcı olmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Evinizin Her Köşesi İçin Müthiş Renk Fikirleri

 

 

CEVAP VER