Yatak Odası İle İlgili Fikirler Ve Örnekleri Derlediğimiz 10 Öneri

989
FERAHLATICI ODA

Bu içeriğimizde size elimizden geldiğince öneride bulunmak ve fikir vermeye çalıştık Beğeneceginizi düşünerek hazırladığımız 10 maddede yatak odası önerileri

1.Odanızı Işıklandırın

1.EVİNİZİIŞIKLANDIRIN

Evinizin gündüz saatlerinde daha iyi ışık alabilmesi için ve odanızın daha ferah sizi günde uyandırması için evinize giren ışık çok önemlidir. Bunu da geniş pencere veya kapıya sahip olarak yapabilirsiniz. Eğer bu mümkün değil ise bunu yatak odanızın yönünü güneye göre ayarlamaya çalışın. Böylece bir kış günü bile yatak odanız bir bahar havası esintisi içerinde olabilir.

2.Klasikler Unutulmaz

2.KLASİKLER UNUTULMAZ

Yatak odası tasarımları her yıl yenilenmesine ve daha şık olmasına rağmen her zaman eskiye ve klasik tasarımlara saygı vardır ve onların yeri ayrıdır. Ayrıca yatak odasında dahi renk uyumu çok önemlidir. Duvarlar yerler ve yatağın uyumu size eşsiz bir yatak odası kazandırır.

3.Odanıza Ahşap Katın

3.ODANIZA AHŞAP KATIN

yatak odanıza ekleyeceğiniz şömine ve biraz duvar dekorasyonu ile odanız sizi kış aylarında rahatlatacak ve uzun gecelerde yanına kurulabileceğiniz ve kahvenizi yudumlayabileceğiniz harika bir köşe sunabilir.

4.Can Alıcı Renkler

4.CAN ALICI RENKLER

Döşemerlerinizi ışıklandırarak odaya ayrı bir hava katabilirsiniz.Daha önceden söyleğimiz gibi odayı ışıklandırmak odanın havasını tamamen değiştirecektir.

5.Sadelikle Ahşapın Uyumu

5.SADELİK İLE AHŞAPIN UYUMU

Sade ve ahşap bir yatak ile sabahlarınız daha güzel olabilir. Mobilyaların da yatağa uyumlu olmasıyla hoş bir hava yakalanmış duvarların renkleri de odanın rengine uygun bir biçimde yapılmış

6.Hobilerim Olmadan Asla

6.HOBİLERİM OLMADAN ASLA

Yatak odasında bile hobilerinden  vazgeçemeyenler için önerdiğimiz odalardan biriside bu konsept olmaktadır.Bununla birlikte duvarlarına yapıcağınız birkaç dokunuşla gerçekten şık bir oda dahibi olabilirsiniz

7.Renklerin Dansı

7.RENKLERİN UYUMU

mobilyalarınızı ve yatağınızın uyumlu olduğu bu yatak odası tasarımında duvarların güzel birkaç paça tablo ile süslenmesi odaya ayrı bir şıklık katmış. Eğer siz de bu yaz ev boyama yaptırmak isterseniz görseldeki renkleride aklınızda bulundurun.

8.Hobilerinizi Yalnız Bırakmayın

8.HOBİLERİNİZİ YALNIZ BIRAKMAYIN

Eğer bisiklet sürmek hobiniz var ise bu yatak odası tam size göre  beyaz ve siyah renklerin ilk bakışta göze çarptığı odada renklerin sadeliği renklerin şıklığını konuşturmuş

9.Sadelik

9.SADELİK

Sadelik güzelliktir ve bunu bulmak gerçekten çok zordur beyaz zemin ile pencerelerin uyumu mobilyalar ile duvarın uyumu son olarak yatağın yerleştirilmesi güzel bir taç üstündeki elmas gibi mükemmelliği tamamlamaktadır.

10. Doğadan Esinlenin

10.HAYATINIZA ODUN KATIN

Sabah uyandığınızda zinde ve dinlenmiş uyanmak isteyenler için en uygun yatak odası sizi bir dağ evinde ağaçların içinde ve güzel döşenmiş rahat bir yatak kadar rahatlatacak başka bir oda daha olamaz.

CEVAP VER